Wynajem agregatów prądotwórczych

Agregat to specjalna maszyna, a konkretnie zespół różnych maszyn, tworzących nową maszynę, które są ze sobą połączone w celu wykonania jakiejś określonej pracy. Najbardziej znane i powszechnie używane są agregaty prądotwórcze, czyli urządzenia elektroenergetyczne, będące samodzielnym źródłem prądu. Warto posiadać takie agregaty, ponieważ przydają się w wielu okolicznościach. Przede wszystkim w tej chwili w zasadzie wszystkie firmy i mieszkania prywatne są uzależnione od stałej dostawy prądu. Gdyby była jakaś przerwa w jego dostawie, nie działałyby komputery, liczne maszyny przemysłowe i wiele innych sprzętów. Co za tym idzie, w firmach stanęłaby produkcja i nie można by było wykonać wielu istotnych operacji w programach komputerowych. Posiadanie własnego agregata prądotwórczego jest dobrym zabezpieczeniem na wszelki wypadek – to bowiem stałe i stabilne źródło prądu.
Agregat prądotwórczy to autonomiczne źródło energii – mała elektrownia, która jest w stanie zasilić wiele różnych urządzeń, przydatnych na przykład w czasie festynów czy wesel w plenerze. Tak naprawdę jednak agregat jest nieodzowny w wielu ważniejszych sytuacjach i miejscach – na przykład w szpitalach i przychodniach. Prowadzimy wynajem agregatów – wysokiej jakości maszyn, które sprawdzą się w każdych warunkach. Naszą siedzibą jest Bytów (województwo pomorskie), ale prowadzimy wynajem nie tylko na terenie tego miasta. Nasza firma dysponuje zaawansowanym technologicznie sprzętem, który przyda się w wielu sytuacjach i z pewnością nie zawiedzie. Warto dokładniej zapoznać się z naszą ofertą i znaleźć coś dla siebie. Prowadzimy wynajem agregatów prądotwórczych trzymając się umów, terminów i oferując rozsądne ceny za nasze sprzęty.

DOSTĘPNY SPRZĘT:

agregat bytów agregaty wynajm

Fogo

Moc – 63kVA
Zużycie paliwa dla obciążenia 75% [l/h] – 10,4
Zużycie paliwa dla obciążenia 100% [l/h] – 13,9
Pojemnoć zbiornika paliwa – 120 l
Wymiary [mm] – DxSxW – 2353 x 1088 x 1466

Zaawansowany technologicznie agregat prądotwórczy o wysokiej sprawności.

agregat agregaty bytów

Fogo

Moc – 250kVA
Zużycie paliwa dla obciążenia 75% [l/h] – 41,3
Zużycie paliwa dla obciążenia 100% [l/h] – 51,7
Pojemnoć zbiornika paliwa – 470 l
Waga agregatu bez paliwa – 2720 kg
Wymiary [mm] – DxSxW – 3996 x 1553 x 2286

Zaawansowany technologicznie agregat prądotwórczy o wysokiej sprawności oraz elektronicznym systemie regulacji obrotów jednostki napędowej.
Ze względu na zastosowanie oszczędnego silnika wysokoprężnego o pojemności 7,2 l oraz pojemnego zbiornika na olej napędowy, agregat Fogo FV250 może pracować bez przerwy przez czas do 9 godzin pod pełnym obciążeniem.